اصفهان ، خیابان مرداویج ، چهارراه رسالت ، طبقه فوقانی پوشاک زیگ زاگ - تلفن : 8-36703885
برای زیبایی جایگزینی نیستپذیرش کلینیک مرداویجکلینیک مرداویجکلینیک مرداویجهیچ وقت برای زیبایی دیر نیستکلینیک مرداویجچهره خوب که داشته باشیکلینیک مرداویجکلینیک مرداویجدکتر رامین مدرسی
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / تزریق چربی / برجسته سازی گونه با تزریق چربی

برجسته سازی گونه با تزریق چربی

گونه ها یکی از موثرترین اجزای صورت در زیبایی می‌باشند که به دلیل افزایش سن ممکن است دچار کاهش حجم یا افتادگی شوند. روشهای مختلف و متنوعی برای بازسازی گونه ها و حجم دهی به آنها وجود دارد که یکی از بهترین آنها تزریق چربی است؛ که در این نوشتار به آن پرداخته می‌شود.

با مراجعه به کلینیک دکتر رامین مدرسی می‌توانید از بهترین تزریق چربی گونه در اصفهان بهره‌مند شوید و شاهد نتایج بسیار خوبی در این زمینه باشید. جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 36703885 - 031 تماس حاصل فرمایید.

تزریق چربی چه روشی است؟

تزریق چربی یکی از بهترین روشهای افزایش حجم و فرم دهی به اندام و صورت است که با استخراج چربی از بدن فرد و انتقال آن پس از آماده سازی به قسمتی از صورت و بدن ایشان انجام می‌شود. در این روش سلول های چربی با قابلیت تکثیر و تقسیم سلولی (در صورت بکارگیری تکنیک صحیح در تزریق) به ناحیه مورد نظر منتقل می‌شوند که این امر علاوه بر حجم بیشتر و فرم بهتر، می‌تواند به جوانسازی پوست در آن قسمت نیز منجر شود.

در این روش با توجه به استفاده از سلولهای چربی بدن خود فرد، امکان ایجاد آلرژی یا پس زدن ماده قابل تزریق وجود ندارد و سلولهای جدید با همه قابلیت های زیستی سلولهای مجاور در کنار آنها به زندگی خود ادامه خواهند داد.

روشهای گونه گذاری یا برجسته سازی گونه

برجستگی گونه ها هم یکی از فاکتورهای جوانی محسوب می‌شود و هم یکی از بارزترین نشانه های زیبایی. به همین دلیل فرم و حجم مناسب گونه ها بسیار با اهمیت می‌باشد. گاهی در اثر افزایش سن، صدمات و تصادفات و یا به دلیل خصوصیات ژنتیکی به ارث رسیده، ممکن است گونه ها از زیبایی و حجم مطلوبی برخوردار نباشند. در این شرایط روشهای متعددی می‌توانند به یاری شما آیند و به زیباسازی گونه های شما کمک کنند که مهمترین این روشها عبارتند از:

  1. آرایش
  2. جراحی پروتز گونه
  3. تزریق چربی
  4. تزریق ژل
تزریق چربی بهترین روش برجسته سازی گونه | بهترین کلینیک پوست در اصفهان

مراحل تزریق چربی گونه

  1. در تزریق چربی گونه ابتدا قسمتی از بدن که دارای چربی بیشتری از حد معمول است مانند شکم، پهلوها، باسن و ... توسط پزشک و در اتفاق نظر با شما انتخاب می‌گردد. پس از اعمال بی حسی در این قسمت، چربی به وسیله سوزنهای ریز یا ساکشن از محل مورد نظر و به میزان کافی برداشته خواهد شد.
  2. ماده استخراج شده حاوی سلولهای چربی، خون، مواد بی حسی و ... است که با قرار دادن این محلول در سانتریفیوژ و در اثر چرخش این ماده در دستگاه، سلولهای چربی قابل تزریق از باقی مواد تفکیک شده و آماده تزریق به گونه ها می‌گردند.
  3. قبل از تزریق با استفاده از مواد بی حس کننده و برای پیشگیری از احساس درد و ناراحتی برای شما، گونه ها بی حس می‌شوند. سپس با استفاده از سوزنهای بسیار ریز سلولهای چربی به لایه های مختلف پوست گونه، که قبلا توسط پزشک نشانه گذاری شده اند؛ تزریق خواهند شد.

مقایسه تزریق چربی و تزریق ژل گونه

چربی و ژل هر دو فیلر یا پرکننده هایی هستند که در زیبایی و جوانسازی جایگاه ویژه ای دارند. با استفاده از این مواد و تزریق آنها به گونه و سایر نقاط صورت و بدن، می‌توان شاهد نتایج بسیار درخشان بود. در بکارگیری این روشها مواردی از قبیل ماندگاری، هزینه و سادگی و سهولت مطرح می‌گردد که به عوامل مختلفی بستگی دارند. گونه ها نسبت به سایر نقاظ صورت، از وسعت بیشتری برخوردارند و به همین نسبت میزان بیشتری از پرکننده را نیاز خواهند داشت. البته مقدار فیلر مورد نیاز برای گونه ها به فرم و حجم گونه های شما قبل از تزریق و انتظاراتتان نیز وابسته است. در هر حال برای حجم دهی و ایجاد فرم مناسب به گونه ها ممکن است برای هر طرف، از یک سی سی تا 5 سی سی ماده پر کننده احتیاج باشد که در تکنیک تزریق چربی مقدار سلول تزریق شده به دلیل جذب درصدی از سلولها پس از تزریق، قطعا باید بیشتر باشد.

ماندگاری

گونه گذاری با تزریق چربی نسبت به تزریق ژل اگر با بکارگیری تکنیک درست توسط پزشک صورت گیرد؛ و مراقبتهای قبل و بعد از تزریق چربی گونه نیز به طور صحیح انجام شود؛ می‌تواند تا سالها ماندگاری داشته باشد. ولی در تزریق ژل گونه با استفاده از ژل های هیالورونیک اسید موجود که اغلب از کیفیت بسیار بالایی هم برخوردار می‌باشند؛ تا دو سال می‌توان روی ماندگاری این روش حساب کرد. با این وجود به دلیل افزایش کلاژن سازی پس از تزریق ژل هیالورونیک اسید، ممکن است پس از جذب کامل مواد نیز، گونه هایی زیباتر از قبل از تزریق داشته باشید.

اینستاگرام دکتر مدرسی

هزینه

هزینه تزریق چربی گونه بر اساس سه مرحله ای بودن این عمل و نقش تعیین کننده مهارت و تجربه پزشک در تزریق معین می‌شود. این روش با این وجود به نظر گران تر از تزریق ژل گونه به نظر می‌رسد در صورتی که گاهی به دلیل نیاز به مقدار ژل بیشتر و بالا بودن قیمت هر واحد از ژل های مرغوب و با کیفیت، هزینه تزریق ژل گونه حتی بیشتر از هزینه تزریق چربی گونه خواهد بود. در هر حال برای اینکه بتوان به طور دقیق در این باره نظر داد نیاز به معاینه شما و دانستن سطح توقعاتتان است.

سادگی و سهولت

همانطور که بیان شد؛ تزریق چربی روشی چند مرحله های می‌باشد که در واقع دو بخش مجزا از صورت یا بدن را درگیر می‌نماید. عوارض پس از تزریق چربی گونه در حالت معمول بیش از تزریق ژل گونه است و زمان مورد نیاز برای این عمل نیز نسبت به تزریق ژل گونه به دلیل مراحل بیشتر، در زمان طولانی تری انجام خواهد شد. در کل می‌توان گفت تزریق ژل گونه روش ساده تر است.

نکته کلیدی در گونه گذاری

تاکید می‌شود؛ برای گونه گذاری چه از روش تزریق چربی استفاده شود و چه تزریق ژل نکته حائز اهمیت برای دستیابی به مطلوب ترین نتایج با عوارض حداقلی، مراجعه به پزشکی است که از مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشد و با شناخت کامل آناتومی اندام و صورت بتواند این عمل را به درستی اجرا کند.

نقش اساسی مو در زیبایی، جوانی و اعتماد به نفس افراد بر هیچکس پوشیده نیست. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در سرار دنیا، همینطور اقصی نقاط کشورمان امکان بهترین کاشت مو و ابرو در اصفهان نیز فراهم آمده. متقاضیان گرامی می‌توانند با مراجعه به کلینیک‌های معتبر و مجاز کاشت مو در سراسر شهر، خواسته‌های معقول خود در این زمینه را برطرف سازند.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان مرداویج ، چهارراه رسالت ، طبقه فوقانی پوشاک زیگ زاگ
تلفن : 36703885 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
میکرودرم ابریژنمیکرودرم ابریژن

میکرو درم روشی است فوق العاده برای جوانسازی و زیبایی پوست که با انجام آن می‌توانید از جوش ها و لک ها و منافذ باز پوست و بسیاری از ضایعات پوستی پوست خود را پاک کنید. ... ادامه مطلب

جوانسازی زیر چشم با تزریق ژلجوانسازی زیر چشم با تزریق ژل

چشم‌ها به عنوان مهمترین و تاثیرگذارترین اجزای صورت نقش بسزای در زیبایی چهره دارند. ایجاد حلقه‌های تیره، گودی و پف زیر چشم از مواردی است که در کاهش جذابیت و خسته به نظر رسیدن چشم‌ها و در نهایت کم شدن زیبایی صورت، ‌بسیار موثر می‌باشند ... ادامه مطلب

بهترین روش برداشتن خالبهترین روش برداشتن خال

یکی از بهترین روشهای برداشتن خال، لیزر است. از امواج لیزر برای تخریب یا تراش خال استفاده می‌شود. این روش جراحت یا زخم به همراه ندارد زیرا در آن نیازی به برش پوست یا بخیه نیست و بیمار درد کمتری را احساس می‌کند ... ادامه مطلب

کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر رامین مدرسی

کلینیک پوست، زیبایی، لیزر و کاشت موی دکتر مدرسی در سال ۸۸ با مسئولیت و مدیریت دکتر رامین مدرسی (پزشک پوست و مو) فعالیت خود را آغاز کرد. هدف کلینیک پوست دکتر مدرسی استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستاوردهای دانش و تکنولوژی در محیطی مدرن و آرامش بخش برای ارائه بهترین خدمات پوست مو و زیبایی در اصفهان می‌باشد.

این کلینیک با بهره گیری از بهترین پزشکان پوست، مو، زیبایی، لیزر و جراحی پلاستیک در اصفهان خدمات خود را ارائه می‌دهد.
کلینیک دکتر مدرسی با کادری مجرب، محیطی مناسب، امکانات و تجهیزات به روز دنیا، تمامی خدمات را در حوزه پوست مو و زیبایی، در اختیار مراجعه کنندگان محترم قرار می‌دهد.


طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین