اصفهان ، خیابان مرداویج ، چهارراه رسالت ، طبقه فوقانی پوشاک زیگ زاگ - تلفن : 8-36703885
هیچ وقت برای زیبایی دیر نیستچهره خوب که داشته باشیبرای زیبایی جایگزینی نیستبا افتخار صورتگریمبا خیال راحت سلفی بگیر
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / جوانسازی پلک / عمل جراحی لیفت ابرو چگونه انجام میشود؟

عمل جراحی لیفت ابرو چگونه انجام میشود؟

لیفت ابرو یا بالا کشیدن پیشانی نوعی درمان جراحی زیبایی است که با هدف بالا بردن ابروها و بافت‎های نرم پیشانی انجام می‌شود. در این روش اصلاح و بازسازی پوست اضافی پیشانی، رفع چین‌ و‌چروک‌ها، خطوط افقی و عمودی پیشانی و خط اخم بین ابروها صورت می‌گیرد؛ که در ادامه به طور مفصل راجع به این روش مطالبی ارائه خواهد شد.

افزایش سن، خشکی پوست، افت اثر کش‌سانی پوست، استرس و حرکت‌های صورت خطوط افقی، چین و چروک و خط اخم را روی پیشانی و افتادگی در ابروها ایجاد می‌کند و چهره را خسته‌ و عصبی نشان می‌دهد. یکی از روشهای رفع این مشکلات، جراحی لیفت ابرو است که در کلینیک دکتر رامین مدرسی در اصفهان قابل انجام است. برای آگاهی بیشتر می‌توانید با شماره تلفن 36703885 - 031 تماس حاصل فرمایید.

مراحل جراحی لیفت ابرو

بی هوشی یا بی حسی در حین عمل

جهت عدم احساس درد در حین جراحی لیفت ابرو ممکن است؛ آرام بخش داخل وریدی یا بی هوشی عمومی اعمال شود؛ که پزشک شما مناسب ترین روش را به شما پیشنهاد می دهد.

جراحی لیفت ابرو

برش جراحی

لیفت ابرو ممکن است به روش آندوسکوپیک ( دستگاه جراحی ویدئویی ) و کارگذاری دستگاه های مخصوص از طریق برش های کوچک در خط رویش مو صورت گیرد. این روش اجازه می دهد تا بافت و عضله زیرپوست به وضعیت مناسب برگشت داده شود و محل آن تغییر پیدا کند؛ و یا برداشته شود و سطح قابل دید چین ها و خطوط قابل مشاهده پوستی در پیشانی اصلاح گردد .

اصلاح یک ابروی پایین و آویزان ممکن است با روش اندوسکوپیک یا بدون آن و با برش در شقیقه ها و پوست سر صورت گیرد. این روش ممکن است در همراهی با انسزیون مخفی در چین های طبیعی پلک فوقانی جهت از بین بردن خط اخم بین ابروها که بالای پل بینی است صورت گیرد. یک روش جایگزین لیفت ابرو روش کرونال (تاجی شکل) می باشد. لیفت ابرو کرونال با وقت بیشتر برخی از نواحی خاص پیشانی را اصلاح می کند در این روش انسزیون از گوش تا گوش داده می شود و پیشانی لیفت شده و پوست اضافی از پوست سر برداشته می شود زمان بهبود آن معمولا از زمان بهبود روش اندوسکوپیک بیشتر است.

خط برش لیفت ابرو به خوبی در دور حدود طبیعی صورت پوشانده می شود مگر آنکه جهت کوتاه کردن پیشانی برش ها در خط رویش مو باشند. نتایج اندک اندک با فروکش کردن تورم و محو شدن کبودی آشکار می شود و پوست پیشانی و پلک صاف تر و جوانتر پیدا می‌گردد.

بستن انسزیون پوستی

انسزیون لیفت ابرو به طور معمول به روش های زیر بسته می شود

بالابردن ابروها با کمک روشهای زیر ثابت می‌شوند:

مزایای جراحی لیفت ابرو

حقایق مهم در رابطه با ایمنی و خطرات لیفت ابرو

تصمیم گیری در رابطه با عمل جراحی لیفت ابرو کاملا مشخص است و شما می بایست در نظر بگیرید که آیا فواید آن با اهداف شما قابل دسترسی است و یا ریسک و عوارض آن قابل قبول می باشد . پزشک شما و یا همکاران او به طور کامل خطراتی که این عمل در پی دارد را به شما گوش زد می کنند. از شما خواسته می شود رضایت نامه ای را مبنی بر اینکه به طور کامل از عمل جراحی، روش های جایگزین و ریسک و عوارض احتمالی آن آگاه شده اید را امضا ء کنید.

آدرس اینستاگرام دکتر رامین مدرسی

عوارض جراحی لیفت ابرو

عوارض جراحی لیفت ابرو شامل عوارض معمول و قابل انتظار و عوارض غیر معمول که ناشی از عدم مهارت و تبحر پزشک است؛ می‌شوند؛ که در ادامه به برخی از این موارد اشاره شده است.

ماندگاری لیفت ابرو با جراحی

ماندگاری لیفت ابرو با جراحی طولانی بوده و تا چندین سال اگر سبک زندگی سالم و مناسبی داشته باشید؛ و دچار افزایش و کاهش وزن پی در پی نشوید ثابت می‌ماند. البته طبق روال طبیعی پوست، پیری ناشی از افزایش سن را نمی‌توان متوقف کرد و عوارض افزایش سن به تدریج همان گونه که برای همه افراد به وجود می‌آید برای کسانی که جراحی لیفت ابرو هم انجام داده اند اتفاق خواهد افتاد.

دوره نقاهت جراحی لیفت ابرو

پس از جراحی لیفت ابرو، در حالت معمول بخیه ها پس از یک هفته کشیده می شوند. در دوره نقاهت بهتر است به منظور بهبود گردش خون بدن، پیاده روی و تحرک را در برنامه روزانه خود قرار دهید. با این وجود انجام فعالیت های شدید بدنی به هیچ وجه توصیه نمی شود. بعد از گذشت یک هفته می توانید به محل کار خود بازگردد و بعد از چند هفته خواهید توانست تمام کارهای خود را طبق روال گذشته انجام دهد. بهتر است میزان فعالیت ها به تدریج افزایش یابد تا دردی و نارحتی حین انجام کارها احساس نشود.

کلینیک تخصصی پوست، زیبایی، لیزر و کاشت موی دکتر مدرسی با کادری مجرب، محیطی مناسب، امکانات و تجهیزات به روز دنیا، تمامی خدمات را در حوزه پوست مو و زیبایی، در اختیار مراجعه کنندگان محترم قرار می‌دهد.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان مرداویج ، چهارراه رسالت ، طبقه فوقانی پوشاک زیگ زاگ
تلفن : 36703885 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
کاشت ابرو به روش FUT چگونه انجام میشود؟کاشت ابرو به روش FUT چگونه انجام میشود؟

کاشت ابرو روشی ایمن است و در صورت از بین رفتن ابرو یا آسیب ابرو برای اهداف آرایشی و زیبایی استفاده می‌شود. کسانی که ابروهای کم‌پشت یا نازکی دارند و به هر علتی بخشی از ابروی خود را از دست داده‌اند، از این روش برای داشتن ظاهری زیبا استفاده می‌کنند و باید به‌خوبی تناسب بین اجزای صورت و ابرو ایجاد شود ... ادامه مطلب

تزریق چربی صورتتزریق چربی صورت

تزریق چربی یکی از روشهای جوانسازی و حجم دهی اجزای بدن به ویژه صورت است که اگر به درستی و در فرد مناسب انجام شود، نتایج درخشانی در افزایش زیبایی خواهد داشت ... ادامه مطلب

درم ابریژن چه مشکلات پوستی را برطرف می کند؟درم ابریژن چه مشکلات پوستی را برطرف می کند؟

درم ابریژن یک عمل لایه برداری است که از ابزاری چرخشی برای حذف لایه های بیرونی پوست استفاده می کند. این روش برای بهبود زخم‌های آکنه، آبله و اثر جراحات سوانح یا بیماری استفاده می‌شود ... ادامه مطلب

کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر رامین مدرسی

کلینیک پوست، زیبایی، لیزر و کاشت موی دکتر مدرسی در سال ۸۸ با مسئولیت و مدیریت دکتر رامین مدرسی (پزشک پوست و مو) فعالیت خود را آغاز کرد. هدف کلینیک پوست دکتر مدرسی استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستاوردهای دانش و تکنولوژی در محیطی مدرن و آرامش بخش برای ارائه بهترین خدمات پوست مو و زیبایی در اصفهان می‌باشد.

این کلینیک با بهره گیری از بهترین پزشکان پوست، مو، زیبایی، لیزر و جراحی پلاستیک در اصفهان خدمات خود را ارائه می‌دهد.
کلینیک دکتر مدرسی با کادری مجرب، محیطی مناسب، امکانات و تجهیزات به روز دنیا، تمامی خدمات را در حوزه پوست مو و زیبایی، در اختیار مراجعه کنندگان محترم قرار می‌دهد.


طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین