اصفهان ، خیابان مرداویج ، چهارراه رسالت ، طبقه فوقانی پوشاک زیگ زاگ - تلفن : 8-36703885
چهره خوب که داشته باشیبرای زیبایی جایگزینی نیستهیچ وقت برای زیبایی دیر نیستبا خیال راحت سلفی بگیربا افتخار صورتگریم

معرفی روشهای کاشت مو

کاشت مو بصورت طبیعی یکی از پرطرفدارترین روش های درمان طاسی است که امروزه به دلیل شرایط زندگی و یا ژنتیکی مورد توجه عموم افراد قرار گرفته است . به طور کلی کاشت مو روشی از جراحی است که با انتخاب ریشه های مناسب برای پیوند مو می توان از ریزش مجدد مو ها جلوگیری کرد . با توجه به شرایط فرد می توان روش های مختلفی را برای این عمل در نظر داشت.

امروزه به دلیل ریزش مو و تعدد افرادی که برای کاشت مو به متخصصان مو مراجعه می کنند روش های نوینی برای کاشت مو ارائه می شود ، پارامترهایی مانند تصاویر و نمونه کارهای پزشکان میزان تجربه و زبردست بودن پزشک مرتبط در این زمینه حائز اهمیت است . معمولا آقایان 18 تا 25 ساله بجز موارد خاص با نظر پزشک کاندید مناسبی برای کاشت مو نمی باشند .

زیرا با بررسی میزان ریزش موی فعلی آنها پیش بینی گسترش یافتن طاسی در آینده امکان پذیر نمی باشد. اگر در یک فرد جوان با موی کم پشت ناحیه پیشانی با یک جلسه پیوند مو بنا به درخواست خود فرد یک خط رویش موی جدید که پرتر و پایین تر از خط طبیعی است ، ایجاد شود این عمل بسیار فرد را راضی می کند ، ولی این رضایت موقتی خواهد بود.دلیل این امر این است که در آینده با پیشرفت طبیعی ریزش مو در پشت این خط جدید میزان طاسی او تا حدی گسترش یافته که موهای باقی مانده در پشت سر به حدی نیست که بتواند پوشش قابل قبولی را تا خط رویش جدید او ایجاد کند.

این افراد بهتر است از داروهای ضد ریزش مو، PRP و مزوتراپی استفاده نموده و در سال های بعدی مراجعه نمایند. لازم به ذکر است در مورد پیوند موی خانم ها مسئله سن مطرح نیست.

یکی از بهترین مراکزی که با استفاده از جدیدترین دستگاه‌ها و مجرب‌ترین کادر درمانی، در حال انجام کاشت مو در اصفهان است؛ کلینیک کاشت موی دکتر رامین مدرسی می‌باشد. در این مرکز به صورت رایگان، قبل از کاشت مو به شما مشاوره داده می‌شود و پس از بررسی دقیق علت کم پشتی موهای شما و ناحیه کم پشت، با استفاده از جدیدترین تکنیک‌ها و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها، اقدام به کاشت مو می‌گردد.

انواع روش های کاشت مو

1. کاشت مو به روش SUT

در کاشت مو به روش SUT بدون نیاز به برش و جراحی در سطح پوست سر کاشت مو انجام می شود . در این روش از ایجاد زخم و پانسمان جلوگیری شده است و طول زمان دوره بهبودی پس از کاشت هم بسیار کمتر می شود . برتری روشsut در مقایسه با روش های دیگر در آن است که برداشت مو در این روش به سرعت انجام گرفته و فولیکول های مو را پس از برداشت تا مرحله کاشت می توان در شرایط خاص نگهداری کرد.

در این روش با استفاده از ابزارهای مناسب و اسلیفت های نازک کاشت گرافت مو در فواصل بسیار نزدیک به هم (کمتر از یک میلیمتر) صورت می پذیرد که همین امر موجب افزایش تراکم مو های کاشته شده می شود.سرعت عمل در کاشت مو به روش SUT باعث می شود که مراجعه کننده در همان جلسه ابتدایی تفاوت را احساس کند . رضایت مشتریان در این روش بیشتر از سایر روش های کاشت مو مشاهده می شود

کاشت مو به روش SUT بهترین روش کاشت مو می باشد چرا که در این روش کاشت مو به صورت طبیعی صورت گرفته و باعث ایجاد خط رویش طبیعی در فرد می شود و امکان تشخیص محل کاشت را سخت می کند.

معرفی روشهای کاشت مو

2. کاشت مو به روش FUT

در کاشت مو به روش FUT برداشت مو بصورت نواری کوچک از پوست پشت سر انجام می شود در اجرای این روش بخش مورد نظر کاملا بی حسی موضعی شده و شخص دردی را تجربه نمی کند با هر بار کاشت به روش FUT حدودا بین 1400 تا 3000 گرافت به بخش آسیب دیده پیوند می شود .مراجعینی که ناحیه بیشتری از موهایشان ریزش داشته بهتر است کاشت مو به روش FUT را انتخاب کنند تا بتوانند فضای بیشتری از سر را با پیوند مو پوشش دهند .

تعداد رشته مو های هر نوبت کاشت به روش FUT حاوی حدود 10.000 تار مو می شود عمل برداشت و کاشت با ظرافت زیاد توسط پزشکان متخصص انجام می شود به نحوی که خط برداشت در مسیر رویش موهای بیمار باشد و در آینده اصلا محل عمل مشخص نباشد .نکته حائز اهمیت در روش FUT این است که در برخی اوقات بیمار می تواند موهای سر خود را نتراشیده باشد و فقط ناحیه ای که برای برداشت و کاشت مو لحاظ می شود کوتاه شود .

نحوه کاشت مو به روشFUT به این صورت هست که بعد از برداشت نوار شامل مو و تفکیک آن به فولیکول های قابل کاشت طبق الگویی که برای مراجعه کننده ترسیم شده با دقت و ظرافت بالا و کاملا بصورت تک تک و منظم فولیکول ها کاشته می شود . این روش تنها در یک روز انجام می شود . ضمن اینکه بعد از گذشت 2 تا 4 ماه ممکن است موهای کاشته شده بریزد اما هیچ جای نگرانی نیست زیرا بزودی موهایی با ضخامت و مقاومت بیشتر در آن محل می روید .

3. کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE یکی از روش های پرطرفدار می باشد می توان گفت FUE روش تکامل یافته روش FUT می باشد . در این روش برداشت مو ها از پشت سر به صورت اتوماتیک و تک به تک انجام می شود بنابراین هیچ اثری از خط ترسیم شده در پشت سر که بصورت نواری برداشت می شد باقی نمی ماند . در این روش با بی حسی موضعی محل برداشت مو ها باعث می شود که درد و خون ریزی به حداقل برسد .

تاکنون عوارضی برای این نوع کاشت مشاهده نشده است . در کل می توان با توجه به موارد اشاره شده کاشت مو به روش FUE را جدید ترین روش بعد از روش FUT برای درمان طاسی و ریزش مو دانست .


4. روش کاشت موی MICRO FIT

این روش کاشت مو نیز مدرن بوده و با میکروموتورهای اتوماتیک انجام می شود.مراحل انجام کاشت مو در مورد تمام روش های بر پایه FIT تقریبا یکسان است . در روش های SUT FIT- MICRIFIT و BHT کاشت مو در سه مرحله کلی انجام می شود :

1. برداشت واحدهای فولیکولی
2. آماده سازی آنها
3. کاشت گرافتها

آدرس اینستاگرام دکتر رامین مدرسی

مراقبت های پس از کاشت مو

در آخر لازم است متذکر شویم؛ باید به سرتان فرصت دهید تا خودش را ترمیم کند و درباره نتایج عمل کاشت مو، عجولانه قضاوت نکنید.

بی شک ظهور عوارض پیری در هیچ فرهنگ و زمان و مکانی، خوش آیند نخواهد بود. همشهریان گرامی جهت رفع علائم پیری در پوست صورت، دست‌ها و گردن می‌توانید با اقدام به بهترین تزریق چربی در اصفهان، نزد پزشکان مجربی که در این حوزه فعالیت دارند، پوستی جوان و باطراوت داشته باشید بدون درگیری با عوارضی که از عدم تبحر پزشک ناشی می‌شود.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان مرداویج ، چهارراه رسالت ، طبقه فوقانی پوشاک زیگ زاگ
تلفن : 36703885 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
کاشت ابرو و نقش آن در زیباییکاشت ابرو و نقش آن در زیبایی

اگر فکر می‌کند ابرو در صورت نقش موثری ندارد، چهره‌ای را بدون ابرو فرض کنید. حال با این تصور متوجه اهمیت ابرو خواهید شد ... ادامه مطلب

انواع اگزمای پوست و راهکارهای تشخیص و درمان اگزماانواع اگزمای پوست و راهکارهای تشخیص و درمان اگزما

اگزما یک اصطلاح عمومی برای گروهی از شرایط پزشکی است که باعث ملتهب شدن پوست، قرمزی، خشکی و خارش می شود و یک نوع بیماری پوستی محسوب میشود. در بعضی موارد، بثورات ممکن است در یک ناحیه‌ ای خاص یا در کل بدن ایجاد شوند. ... ادامه مطلب

تقویت فولیکولهای مو با مزوتراپی، پی آر پی و هیر فیلرتقویت فولیکولهای مو با مزوتراپی، پی آر پی و هیر فیلر

فولیکول مو تعیین‌ کننده‌ وضعیت رشد و فرم مو های سر است. این واحد های فولیکولی در سلولهای پوستی، پیاز مو را ایجاد می‌ کنند و سپس از این قسمت ریشه‌ مو را به وجود می‌آورند. مزوتراپی، پی آر پی و هیر فیلر از روشهای درمانی هستند که می توانند تأثیرات خوبی در تقویت فولیکولهای موی سر و کنترل ریزش داشته باشند ... ادامه مطلب

کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر رامین مدرسی

کلینیک پوست، زیبایی، لیزر و کاشت موی دکتر مدرسی در سال ۸۸ با مسئولیت و مدیریت دکتر رامین مدرسی (پزشک پوست و مو) فعالیت خود را آغاز کرد. هدف کلینیک پوست دکتر مدرسی استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستاوردهای دانش و تکنولوژی در محیطی مدرن و آرامش بخش برای ارائه بهترین خدمات پوست مو و زیبایی در اصفهان می‌باشد.

این کلینیک با بهره گیری از بهترین پزشکان پوست، مو، زیبایی، لیزر و جراحی پلاستیک در اصفهان خدمات خود را ارائه می‌دهد.
کلینیک دکتر مدرسی با کادری مجرب، محیطی مناسب، امکانات و تجهیزات به روز دنیا، تمامی خدمات را در حوزه پوست مو و زیبایی، در اختیار مراجعه کنندگان محترم قرار می‌دهد.