اصفهان ، خیابان مرداویج ، چهارراه رسالت ، طبقه فوقانی پوشاک زیگ زاگ - تلفن : 8-36703885
با خیال راحت سلفی بگیرچهره خوب که داشته باشیهیچ وقت برای زیبایی دیر نیستبرای زیبایی جایگزینی نیستبا افتخار صورتگریم
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / تزریق چربی / تزریق چربی به صورت چقدر ماندگاری دارد؟

تزریق چربی به صورت چقدر ماندگاری دارد؟

با افزایش سن، رفته رفته چین و چروک‌هایی در نواحی مختلف بدن بخصوص صورت ایجاد می‌شود که پیری در آن زودتر مشخص می‌شود. می‌توان برای از بین بردن این چین و چروک‌ها از تزریق چربی که این چین و چروک‌ها را از بین می‌برد و باعث جوانسازی پوست فرد می‌شود استفاده کرد.

تزریق چربی هم بسیار طبیعی است و هم دارای طول عمر بیشتری نسبت به بقیه‌ی روش‌ها می‌باشد. در تزریق چربی اصولاً از نواحی که دارای چربی زیادی هستند چربی گرفته می‌شود و سپس توسط سرنگ نازک به چین‌وچروک‌های موجود در صورت تزریق می‌شود و در نتیجه باعث زیبایی و جوانسازی فرد می‌شود.

اگر شما نیز دارای صورتی لاغر هستید و یا مشکل از بین رفتن چربی در ناحیه صورت دارید، می‌توانید از تکنیک تزریق چربی به صورت استفاده کرده و دوباره زیبایی را به خود بازگردانید.

تزریق چربی صورت یکی از فراوان ترین اقدامات کلینیک پوست و موی دکتر رامین مدرسی می‌باشد که با رضایت کامل مراجعین همراه است. جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 36703885 - 031 تماس حاصل فرمایید.

چگونگی انجام تزریق چربی به صورت

تزریق چربی از شکم به صورت در تمامی کلینیک‌های زیبایی توسط پزشک انجام می‌شود. پروسه انجام آن در حالت کلی شامل سه مرحله حساس و مهم است.

استخراج چربی از نواحی مختلف بدن

شروع کار با تصمیم‌گیری در مورد ناحیه‌ای که قرار است چربی‌ها از آنجا استخراج شوند انجام می‌شود. معمولاً از نواحی بدن که چربی‌های اضافی در آنجا انباشته‌شده استفاده می‌کنند. یکی از رایج‌ترین گزینه‌ها برای خارج کردن چربی از شکم به صورت است. علاوه بر آن می‌توان از چربی بخش‌های دیگر بدن مثل ران‌ و باسن نیز بهره برد. به این صورت که ناحیه مورد نظر بدن بی‌حس شده و سپس توسط مکنده مخصوصی حجم مورد نیاز چربی استخراج می‌شود.

آماده‌سازی چربی استخراج شده

بعد از استخراج حجم مورد نیاز چربی نوبت به آماده‌سازی آن برای تزریق می‌رسد. در این مرحله چربی‌ها را در ظرف‌های مخصوصی ریخته و درون سانتریفیوژ قرار می‌دهند تا عملیات خالص‌سازی انجام گیرد.

تزریق چربی به ناحیه مورد نظر

سومین و آخرین مرحله از کار تزریق چربی به این صورت است که چربی‌های خالص‌سازی شده درون سرنگ‌های مخصوصی ریخته می‌شود. سپس پزشک به کمک مهارت و تجربه خود آن‌ها را در ناحیه‌ای از صورت که از قبل بی‌حس و استریل شده تزریق می‌کند. در نتیجه بیمار بلافاصله به ظاهر دلخواه خود می‌رسد.

تزریق چربی به صورت

فواید تزریق چربی به صورت

فواید متعدد تزریق چربی به صورت این جراحی را به محبوب‌ترین جراحی بین سایر روش‌های زیباسازی و جوانسازی در سراسر دنیا تبدیل کرده است. این فرآیند زیبایی، آثار مثبت بسیاری دارد و می‌تواند منجر به ایجاد همان تغییر دلخواه و مورد انتظار در ظاهر شما شود:

عوامل تأثیرگذار در ماندگاری تزریق چربی

اولین عاملی که نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای در این ماندگاری چربی صورت دارد، مهارت پزشک در انجام عمل می‌باشد. اگر پزشک به خوبی مقدار مورد نیاز پوست را برای تزریق چربی بداند و اینکه فرایند تزریق سوزن را به درستی انجام دهد، مطمئن باشید که میزان ماندگاری این چربی‌ها بسیار بالا خواهد بود.

دومین عامل مؤثر در ماندگاری، خود افراد هستند. اگر افراد به تمام توصیه‌های پزشک عمل کرده و مراقبت‌های لازم را به درستی انجام دهند، میزان ماندگاری تأثیر چربی را افزایش خواهند داد. همچنین برای حفظ سلامت و ماندگاری نتایج عمل نباید ارتباط خود را با پزشک قطع کنید. بهتر است، هرچند ماه یک‌بار نزد پزشک رفته و شرایط خود را به اطلاع او برسانید. پزشک پس از معاینه و بررسی‌های لازم ممکن است تصمیم جدیدی را به شما اعلام کند.

یکی از عواملی که تزریق چربی را به عنوان ماندگارترین فیلر معرفی می‌کند، ساختار و نوع چربی‌ها است. ساختار چربی‌ها در بدن هر انسانی متفاوت است. هنگام تزریق چربی، از چربی‌های بدن خود بیمار استفاده می‌شود. نتایج موفقیت‌آمیز و ماندگاری که از تزریق چربی به دست می‌آید، به دلیل همین سازگاری چربی‌ها است و ساختار چربی‌های بدن بیمار کاملاً مشابه است و فقط در نوع محل قرارگیری با یکدیگر متفاوت هستند.

تکنیک تزریق چربی به پوست بیمار، می‌تواند باعث زنده ماندن 90 درصد از چربی‌ها در محل تزریق شود که در نهایت با تزریق سلول‌های چربی زنده و ادامه فعالیت آنها در اندام جدید، سبب ماندگاری تزریق چربی در محل چربی تزریق شده می‌شود. عدم بروز آلرژی و حساسیت بدن به چربی تزریق‌شده هم یکی دیگر از عواملی است که به نتایج حاصل از تزریق چربی، ماندگاری زیادی می‌بخشد. توانایی تزریق چربی به دفعات متعدد هم می‌تواند نقش مهمی در دوام و میزان ماندگاری تزریق چربی داشته باشد.

توجه بیمار به نکات بهداشتی و سایر دستورات پزشک هم می‌تواند نقش مؤثری در میزان ماندگاری تزریق چربی داشته باشد. بیمار نباید به نقاط تزریق شده، فشاری وارد کند. در واقع پس از تزریق چربی، فرد باید یک دوره جدید از زندگی را شروع کند و در این دوره، بیشتر مراقب جسم خودش باشد و با یک رژیم غذایی سالم، نتایج حاصل از تزریق را به خوبی حفظ کند.

نوع رژیم غذایی بیمار هم نقش مهمی در ماندگاری تزریق چربی دارد و گرفتن رژیم‌های سخت و کاهش وزن، نقش منفی بر روند جذب چربی دارد. در بیمارانی که بعد از تزریق چربی، پای بند رژیم غذایی متعادل و سالم باشند، مقداری از چربی تزریق شده به‌طور دائم و همیشگی زیر پوستشان باقی می‌ماند.

زمان انجام تزریق چربی به صورت

عمل تزریق چربی زمانی انجام می‌شود که میزان چین و چروک صورت کمی عمیق بوده و با سایر روش‌های پزشکی قابل درمان نباشد. در این هنگام پزشک معالج تشخیص می‌دهد که نحوه عمل به چه گونه‌ای باشد. به‌طورکلی کاربرد تزریق چربی به شرح زیر است:

بهتر است برای تزریق چربی به صورت حتماً با پزشک خود مشورت کنید تا بهترین گزینه را برای درمان به شما معرفی کند. معمولاً، برخی از چین و چروک‌های صورت نیازی به درمان با روش تزریق چربی نداشته و از طریق سایر روش‌های ساده از بین می‌روند.

آدرس اینستاگرام دکتر رامین مدرسی

عوارض احتمالی تزریق چربی

این روش، یک روش بسیار کم خطر است که عوارض خاصی در بر ندارد؛ اما به هر حال در هر روش درمانی، ممکن است عوارض جانبی ایجاد شود، حتی اگر موقتی باشند. در هنگام خارج کردن چربی از عضو مورد نظر، ممکن است احساس درد، سوزش و کمی فشار در آن ناحیه کنید که بسیار طبیعی است و با استفاده قرص های آرام بخش برطرف خواهد شد.

چند روز پس از گذشت عمل، احتمالاً ناحیه‌ای که از آن چربی خارج شده است، دچار سوزش، ورم، کبودی و ترشح یک نوع مایع خونی رنگ شود که کاملاً طبیعی است و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. همچنین محلی که در آن تزریق انجام شده است هم دچار تورم و کبودی خواهد شد که خود به خود و به صورت طبیعی رفع می‌شود.

نقش اساسی مو در زیبایی، جوانی و اعتماد به نفس افراد بر هیچکس پوشیده نیست. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در سرار دنیا، همینطور اقصی نقاط کشورمان امکان بهترین کاشت ابرو در اصفهان نیز فراهم آمده. متقاضیان گرامی می‌توانند با مراجعه به کلینیک‌های معتبر و مجاز کاشت مو در سراسر شهر، خواسته‌های معقول خود در این زمینه را برطرف سازند.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان مرداویج ، چهارراه رسالت ، طبقه فوقانی پوشاک زیگ زاگ
تلفن : 36703885 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
درباره کاشت مو به روش FIT بیشتر بدانیددرباره کاشت مو به روش FIT بیشتر بدانید

ریزش مو می‌تواند تقریباً برای هر شخصی آزاردهنده باشد و هنگامی‌که فردی به شما بگوید امیدی برای بازگرداندن موهای ازدست‌رفته وجود دارد چیزی کمتر از یک معجزه به نظر نمی‌رسد.روش‌های متعددی برای دوباره به دست آوردن موهای از ریخته شده از جمله کاشت مو پدید آمده است. ... ادامه مطلب

درمان خط اخم با تزریق فیلردرمان خط اخم با تزریق فیلر

تزریق فیلر خط اخم های عمیق از ساده ترین ، کم خطرترین و راحت ترین روش های جوانساز ی به حساب می آید که نسبتا هزینه کمتری نیز دارد . انواع مختلفی از فیلر برای این منظور استفاده می شود اما فیلرهای موقتی که هیالورونیک اسید تشکیل شده و مورد تایید سازمان غذا و دارو می باشند ، مناسب ترین هستند ... ادامه مطلب

کاشت مو به روش SUT چگونه انجام میشود؟کاشت مو به روش SUT چگونه انجام میشود؟

کاشت مو به روش SUT یکی از جدیدترین روش‌های کاشت مو با تراکم بالا است. این روش برای آقایان با درصد موفقیت بالا انجام می‌شود ... ادامه مطلب

کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر رامین مدرسی

کلینیک پوست، زیبایی، لیزر و کاشت موی دکتر مدرسی در سال ۸۸ با مسئولیت و مدیریت دکتر رامین مدرسی (پزشک پوست و مو) فعالیت خود را آغاز کرد. هدف کلینیک پوست دکتر مدرسی استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستاوردهای دانش و تکنولوژی در محیطی مدرن و آرامش بخش برای ارائه بهترین خدمات پوست مو و زیبایی در اصفهان می‌باشد.

این کلینیک با بهره گیری از بهترین پزشکان پوست، مو، زیبایی، لیزر و جراحی پلاستیک در اصفهان خدمات خود را ارائه می‌دهد.
کلینیک دکتر مدرسی با کادری مجرب، محیطی مناسب، امکانات و تجهیزات به روز دنیا، تمامی خدمات را در حوزه پوست مو و زیبایی، در اختیار مراجعه کنندگان محترم قرار می‌دهد.


طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین